Äldre böcker

Äldre böcker
Äldre böcker

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LITTERATUR, 1600-1700-tal, bl.a. Friedrich Wilhelms des Grossen ... Leben und Thaten, Berlin 1710, Corpus iuris civilis Justinianus, 1620, varierande band, bl.a. pergamentband och halvfranska band

Skador och defekter

122280

2012-02-24