Äldre böcker
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LITTERATUR, 1600-1700-tal, bl.a. Friedrich Wilhelms des Grossen ... Leben und Thaten, Berlin 1710, Corpus iuris civilis Justinianus, 1620, varierande band, bl.a. pergamentband och halvfranska band
Skador och defekter
122280
2012-02-24