Curry Melin olja

Curry Melin olja
Curry Melin olja
Curry Melin olja
Curry Melin olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MELIN, Curry (1923-2005): Komposition, signerad och daterad Curry Melin 1979, olja på duk, 90x60 cm

122312

2012-02-24