Curry Melin olja

Curry Melin olja
Curry Melin olja

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

MELIN, Curry (1923-2005): Komposition, signerad och daterad Curry Melin 1980, olja på duk, 85x70 cm

122314

2012-02-24