Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅKERMAN, Werner (1854-1903): "Perlan", gips, signerad W Akerman 1899, höjd 28 cm
Skador och lagningar
122340
2012-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här