Werner Åkerman gipsfigurin "perlan"

Werner Åkerman gipsfigurin
Werner Åkerman gipsfigurin
Werner Åkerman gipsfigurin
Werner Åkerman gipsfigurin
Werner Åkerman gipsfigurin
Werner Åkerman gipsfigurin
Werner Åkerman gipsfigurin
Werner Åkerman gipsfigurin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKERMAN, Werner (1854-1903): "Perlan", gips, signerad W Akerman 1899, höjd 28 cm

Skador och lagningar

122340

2012-02-24