Skåp med kinesiserande dekor

Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP med spegeldörrar, 1800-tal, kinesiserande dekor i svart med gulddekor, höjd 232, 118x48 cm

Slitage, list saknas, nycklar finns

122388

2012-02-24