Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STARK, James (1794-1859 tillskriven): Metande herre, bär signatur, olja på duk, 29x40 cm
Krackeleringar
122407
2012-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här