Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖHL, Maria (1801-1875): Prins Gustaf av Sverige och Norge "Sångarprinsen", signerad M. Röhl och otydligt daterad, pastell, 54x44 cm med originalram
Ramen med smärre skador
122410
2012-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här