Maria Röhl pastell

Maria Röhl pastell
Maria Röhl pastell
Maria Röhl pastell
Maria Röhl pastell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖHL, Maria (1801-1875): Prins Gustaf av Sverige och Norge "Sångarprinsen", signerad M. Röhl och otydligt daterad, pastell, 54x44 cm med originalram

Ramen med smärre skador

122410

2012-02-25