Rottingstol 1800-tal

Rottingstol 1800-tal
Rottingstol 1800-tal
Rottingstol 1800-tal
Rottingstol 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGSTOL, 1800-tal, delvis svärtad rotting

Skador

122420

2012-02-25