Karmstol i barock

Karmstol i barock
Karmstol i barock
Karmstol i barock
Karmstol i barock
Karmstol i barock
Karmstol i barock

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, barock, vitmålad, saknar sittdyna
Proveniens: Familjen Stålhammar Salshult

Skador, kompletterad och renoverad, senare bemålning, saknar sittdyna

122421

2012-02-25