Thulin kopia efter Marcus Larson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THULIN J.E.A (1800-tal): Marin, kopia efter Marcus Larson, signerad och daterad JEA Thulin 1877, olja på duk, 48x60 cm

Krackeleringar

122435

2012-02-24