Karl Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005):"Mazurka", signerade K. A. Pehrson -57, 9629/160 resp 96/160, färglitografier, 40x15,5 resp 29x38 cm

122446

2012-02-24