Tubkikare England

Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUBKIKARE, omkring 1800-talets mitt, mässing och skinn, med tre utdrag, signerad Harris & Son, London, Day or Night

122453

2012-02-25