Jubileumstallrikar Stockholmsutställningen 1930

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JUBILEUMSTALLRIKAR, 1 par+1, alpacka, från Stockholmsutställningen 1930, signerade Engströmer, diameter 24,5 cm

Ytslitage

122464

2012-02-25