Tidningar 1800-tal Aftonbladet mm
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGAR, mestadels 1800-tal, Aftonbladet 1831, 1833-38, 1840, 1852, Stockholms Dagblad 1841-42, Illustrerat Söndagsmagasin 1854, L´llustration 1881, The Illustrated London News 1916 (Jan-June)
Skador, ej genomgångna
122473
2012-02-24