Tidningar 1800-tal Aftonbladet mm

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

TIDNINGAR, mestadels 1800-tal, Aftonbladet 1831, 1833-38, 1840, 1852, Stockholms Dagblad 1841-42, Illustrerat Söndagsmagasin 1854, L´llustration 1881, The Illustrated London News 1916 (Jan-June)

Skador, ej genomgångna

122473

2012-02-24