Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÖHLUND, Bertil (1923-2003): "Grönt landskap", signerad Bertil Öhlund, olja på duk, 133x100 cm

122497

2012-02-25