Eric Nordlöw oljemålning

Eric Nordlöw oljemålning
Eric Nordlöw oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDLÖW, Eric (1908-1983): St. Göran och draken, signerad och daterad Eric Nordlöw 66, olja på duk, 85x107 cm

122503

2012-02-25