Beck Jung färglitografi

Beck Jung färglitografi
Beck Jung färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "CD standing...", signerad Beck & Ljung 1985-97, II/XX, färglitografi, bladstorlek 25x34,5 cm

122507

2012-02-25