Tavla 1800-tal Lohengrin

Tavla 1800-tal Lohengrin
Tavla 1800-tal Lohengrin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

TAVLA, 1800-talets slut, läder och metall, relief, motiv föreställande Graalriddaren Lohengrin och Elsa von Brabant, 27x21 cm

122515

2012-02-25