Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Flos, made in Italy, signerad (dansk designer) och numrerad 57/999, ca totalhöjd 93 cm,
Proveniens: Inköpt på Möbelmässan Älvsjö/Stockholm i mitten på 1980-talet
122543
2012-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här