Bordslampa Flos

Bordslampa Flos
Bordslampa Flos
Bordslampa Flos
Bordslampa Flos

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Flos, made in Italy, signerad (dansk designer) och numrerad 57/999, ca totalhöjd 93 cm,
Proveniens: Inköpt på Möbelmässan Älvsjö/Stockholm i mitten på 1980-talet

122543

2012-02-25