Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LIEBERMANN, Max (1847-1935), efter, "Die Judenstrasse in Amsterdam", osignerad, etsning, 13,5x19 cm
Gulnader
122555
2012-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här