Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MARKSTRÖM, Rune (1936-2000): "CERO x-1000", blandteknik med folie, signerad a tergo Rune Markström 67, 40x40 cm
Proveniens: Multikonst 1967
122561
2012-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här