Skärgård

Skärgård
Skärgård

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDBERG, HARALD. Jonson, E., Leva i skärgård. 1954. 1 signerad originalfärglitografi Harald Lindberg. Blått skinnband (F. Beck & Son.) Dedikation av författaren på titelbladet. Pappbandskassett. Bibliofilupplaga tryckt i 300 nr. ex., detta nr 246.

122564

2012-02-26