Äldre litteratur, bl.a. om fjärilar
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÖCKER, 1700-1800-TAL, bl.a. Linné Egenhändiga anteckningar, 1823, Aurivillius, Recensio critica Lepidopterorum Musei Ludovicae Ulricae quae descripsit Carolus a Linné,1882.
Proveniens: Släkten Aurivillius
122593
2012-02-27