Äldre litteratur, bl.a. om fjärilar

Klubbat för:

3 600 SEK

1 000 SEK

BÖCKER, 1700-1800-TAL, bl.a. Linné Egenhändiga anteckningar, 1823, Aurivillius, Recensio critica Lepidopterorum Musei Ludovicae Ulricae quae descripsit Carolus a Linné,1882.
Proveniens: Släkten Aurivillius

122593

2012-02-27