Originalfärglitografi "I Trädgården"

Originalfärglitografi
Originalfärglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BIBLIOFILUPPLAGA. SELLGREN, GÖRAN. Lennart Jirlow. Tablåer ur ett målande liv. Förord Beppe Wolgers. 1978.
4:o. 1 signerad originalfärglit. L. Jirlow, kol. o.a. ill.
Välbevarat brunt hfrbd. Pbdkassett. Bibliofiluppl. tr. i 350 nr. ex., detta nr 225.

Zustandsbeschreibung

122596

2012-02-27