Bordsfotogenlampa omkring 1900

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900, förgylld, marmor, frostad glaskupa, höjd med kupa 84 cm

Brännglas saknas, kupa med nagg

122599

2012-02-25