Nils Kölare komposition

Nils Kölare komposition
Nils Kölare komposition

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -84, collagerad grafik, 60x47 cm

122608

2012-02-27