Lennart Aschenbrenner serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Eklöv, signerad och daterad Aschenbrenner -89, 8/150, serigrafi, 70x50 cm, samt utställningsaffich OLLE BONNIER, Galerie Bleue, april & maj -84, signerad Olle Bonnier, 20/100, 78,5x53 cm

122633

2012-02-28