Lennart Aschenbrenner serigrafi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Eklöv, signerad och daterad Aschenbrenner -89, 8/150, serigrafi, 70x50 cm, samt utställningsaffich OLLE BONNIER, Galerie Bleue, april & maj -84, signerad Olle Bonnier, 20/100, 78,5x53 cm
122633
2012-02-28