Sven Gillsäter Rådjur foto

Sven Gillsäter Rådjur foto
Sven Gillsäter Rådjur foto

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GILLSÄTER, Sven (1921-2001): Rådjur, signerad och daterad Gillsäter -53, foto klistrat på pappskiva, gelatinsilverfotografi, 39x30 cm

122654

2012-02-25