Träskulpturer 1900-talets början
2012-02-27
122720
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄSKULPTURER, 6 st, djur: lejon, får, giraff, stenget, gasell, okänd, 1900-talets början
Skador