Prison-of-War benmodell

Prison-of-War benmodell
Prison-of-War benmodell
Prison-of-War benmodell
Prison-of-War benmodell
Prison-of-War benmodell
Prison-of-War benmodell
Prison-of-War benmodell
Prison-of-War benmodell

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

FARTYGSMODELL, ben, tremastat 110-kanoners örlogsfartyg, krigsfångearbete 1800-talets början, l. ö. a. 40 cm, i senare glasmonter

Obetydliga skador

122730

2012-02-26