Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
MUSTASCHKOPPAR, MUGGAR, 1800/1900-tal, 2 st mustachkoppar, 2 st grodmuggar, 2 st muggar, delvis med marina motiv
Diverse skador och lagningar
122769
2012-02-26