6 st muggar och mustaschkoppar

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

MUSTASCHKOPPAR, MUGGAR, 1800/1900-tal, 2 st mustachkoppar, 2 st grodmuggar, 2 st muggar, delvis med marina motiv

Diverse skador och lagningar

122769

2012-02-26