Fagerström olja

Fagerström olja
Fagerström olja
Fagerström olja
Fagerström olja
Fagerström olja
Fagerström olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAGERSTRÖM, E. (1843-1912): Köksinteriör, monogramsignerad och daterad E.F 1883, olja på duk, 49x36 cm

122775

2012-02-27