Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, valnöt med skuren dekor, 101x71 cm Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

Slitage, lagningar

122836

2012-02-29