Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINDQVIST, Roy (1930-1987): "Moi Moi Moi", signerad och daterad 1964 a tergo, olja på duk, 162x97 cm
122898
2012-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här