Roy Lindqvist oljemålning

Roy Lindqvist oljemålning
Roy Lindqvist oljemålning
Roy Lindqvist oljemålning
Roy Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDQVIST, Roy (1930-1987): "Moi Moi Moi", signerad och daterad 1964 a tergo, olja på duk, 162x97 cm

122898

2012-02-27