Luciano Pavarotti litografi

Luciano Pavarotti litografi
Luciano Pavarotti litografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PAVAROTTI, Luciano (italiensk operasångare,1935-2007): Café Madeleine, signerad Luciano Pavarotti, 10/200, silkscreen, 64x45 cm, Inköpt på Folkan 1990

122935

2012-02-29