Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

5 000 SEK

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Svampen-Stureplan, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 60x49 cm, förlaga till litografi

122939

2012-02-27