Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERMANSSON, Else (född 1900): Kustband, signerad Else Hermansson, olja på duk, 33x41 cm
122960
2012-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här