Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WALLERT, Axel (1890-1962): Interiör med modell, signerad och daterad 1949, olja på pannå, 54x38 cm

122965

2012-02-26