Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LORENTZON, Valdemar (1899-1984): Par i hamn, signerad Waldemar Lorentzon, 223/260, färglitografi, 36x49 cm
122972
2012-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här