Thomas Hafström oljemålning

Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAFSTRÖM, Thomas (Född 1954): Komposition med jordgubbar, signerad T Hafström, olja på duk, 50x40 cm

122987

2012-02-26