Roland Stenström oljemålning

Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

STENSTRÖM, Roland (född 1920): Blåmesar, signerad och daterad 1948, olja på duk, 41x32 cm

122992

2012-02-28