Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WALLMAN, Uno (1913-2004): Äppelplockerskor, signerad Uno Vallman, olja på duk, 50x64 cm

122993

2012-02-28