Ljusstakar i porslin Kina
2012-03-20
123077
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 20 cm
Nagg