Mamma med barn oljemålning

Mamma med barn oljemålning
Mamma med barn oljemålning
Mamma med barn oljemålning
Mamma med barn oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): kopia efter Carl August Tholander: Mamma med barn, olja på pannå, 17x12 cm

123093

2012-02-28