Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, Dieter Rams för Vitsoe, Tyskland, 1960-70-tal, ur "The 620 Chair Program", svart skinnklädsel, inköpt på Modernity
Skinnet med sprickor, slitage, ena rullbenet löst
123102
2012-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här