Sixten Holmgren oljemålning

Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLMGREN, Sixten (1900-tal): Vinterlandskap, olja på duk, signerad, 51x66 cm

123106

2012-02-28