Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, sengustavianskt, fanerat med mahogny, höjd 191,132x51 cm
Smärre skador, sannolikt senare fötter, nycklar finns
123168
2012-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här