Sengustavianskt bokskåp

Sengustavianskt bokskåp
Sengustavianskt bokskåp
Sengustavianskt bokskåp
Sengustavianskt bokskåp
Sengustavianskt bokskåp
Sengustavianskt bokskåp

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, sengustavianskt, fanerat med mahogny, höjd 191,132x51 cm

Smärre skador, sannolikt senare fötter, nycklar finns

123168

2012-03-02